nomadchic.pl nomadchic

Cześć, tu ja – Daria. Dziewczyna z zawsze rozwianym włosem i.. telefonem w ręku. Miło mi Cię widzieć na moim blogu. Jesteś tu, bo chyba mamy coś wspólnego, prawda? Na stronach tego internetowego kawałka przestrzeni znajdziesz moje podróże, te małe i te duże, dobrą kuchnię, piękne książki, słowa. Dla duszy i dla ciała. Więc czegokolwiek tu szukasz i kimkolwiek jesteś, na pewno mamy fascynujące historie do opowiedzenia – podziel się nimi ze mną!

Dlaczego powstał ten blog? Po pierwsze dla moich znajomych. Samozwańczo ochrzciłam się Człowiekiem Rekomendacją, bo nie zliczę ile razy dostałam pytania: „Gdzie pojechać na weekend z chłopakiem?”, Gdzie zjem dobre śniadanie?”, „Jadę niedługo tu i tam, co możesz polecić?”, „Organizuję panieński, a kiedyś byłaś…”, itd. Więc żeby ułatwić sobie życie, postanowiłam zacząć spisywać moje przygody – te podróżnicze, te w kuchni i wszystkie inne.
Po drugie to z ciekawości. Z chęci sprawdzenia swojej systematyczności i dyscypliny (podobno prowadzenie bloga wymaga więcej wysiłku psychicznego i fizycznego, niż ćwiczenie na siłowni – sprawdzimy!). Po części także z chęci posiadania małego poligonu ćwiczebnego – dla mnie, jako zawodowego marketingowca, to będzie bardzo ciekawe doświadczenie.

Zabieram się do pracy! Przebieram już niecierpliwie paluszkami na klawiaturze i umieram z ciekawości jak ta przygoda będzie wyglądała za rok. Mam nadzieję, że zostaniesz tu ze mną!

2 Comments

  1. Agnieszka says:

    Wygląda super! Powodzenia!

    1. admin says:

      Dzięki Aga! ♡

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *